про конкурс на право оренди комунального майна

Квітнева сільська  рада  оголошує конкурс на право оренди комунального майна– частини приміщення будинку культури площею 28,3 кв.м.за адресою: вул.Першотравнева, буд.3 в с.Квітневе   Попільнянського району.

Вартість  орендованого приміщення, яке є частиною будівлі, за незалежною оцінкою виконаною станом на "25"  червня  2019 р. становить 23489 грн.

Цільове використання об'єкта оренди – надання послуг з побутового обслуговування населення.

Умови конкурсу на право укладення договору оренди :

1.Найбільший запропонований розмір місячної орендної плати за використання об'єкта порівняно зі стартовою орендною платою за базовий місяць розрахунку – 97,87 грн. (орендна ставка - 5%).

2.Використання об'єкта оренди за цільовим призначенням .

3.Дотримання протипожежних норм експлуатації об'єкта оренди.

4.Утримання прилеглої території в належному санітарно-технічному стані.

5.Проведення поточного ремонту. Роботи проводити  за згодою органу уповноваженого управляти майном.

6.Переможець конкурсу зобов'язаний укласти договір оренди протягом 15 календарних днів з моменту прийняття рішення  про надання в оренду майна.

7.Об'єкт передається в оренду без права передачі його в суборенду.

8. Термін дії договору – до 5 років з подальшою пролонгацією згідно з чинним законодавством України за умови виконання орендарем всіх обов'язків за договором оренди.

Конкурс буде проведено  09 серпня 2019 року в Квітневійій  сільській  раді за адресою: майдан Героїв Небесної Сотні, буд.1 в с.Квітневе  об 11.00 год.

Термін прийняття документів на конкурс – до 05 серпня 2019 року.

Для участі в конкурсі учасник конкурсу подає на розгляд конкурсної комісії такі документи:

для претендентів на участь у конкурсі, які є юридичними особами:
     – документи,   що   посвідчують   повноваження   представника юридичної особи;
     –  посвідчені нотаріусом копії установчих документів;
  • копію виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних
осіб та фізичних осіб - підприємців;
  • копію довідки органу статистики про включення юридичної особи до ЄДРПОУ;
     –  завірену   належним   чином   копію   звіту  про  фінансові результати претендента з урахуванням дебіторської і  кредиторської заборгованостей за останній рік;
       для претендентів на участь у конкурсі, які є фізичними особами:
     –  копію документа,  що посвідчує особу,  або  належним  чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи;
     –  копію паспорта (сторінки 1, 2, 11) (завірена заявником);
     –  копію ідентифікаційного коду (завірена заявником);
     – копію виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців;
      – копію  декларації  про  доходи  або звіту  суб'єкта  малого підприємництва – фізичної особи – платника єдиного податку.

про конкурс на право оренди комунального майна

Квітнева сільська  рада  оголошує конкурс на право оренди комунального майна гідроспоруди (стальні переходи)у кількості 3 (три) одиниці,  розміщених за адресою: вул.Заріччя, 1б, 1в, 1г в с.Квітневе   Попільнянського району.

Загальна вартість  гідроспоруд у кількості 3 (три) одиниці, за незалежною оцінкою виконаною станом на "30"  травня  2019 р. становить 54365 грн. (гідроспоруда №1б – 19175 грн.; гідроспоруда №1в – 19175 грн.; гідроспоруда №1г – 16015 грн.).

Цільове використання об'єкта оренди – забезпечення  перепуску води

Умови конкурсу на право укладення договору оренди :

1.Найбільший запропонований розмір місячної орендної плати за використання об'єктів порівняно зі стартовою орендною платою за базовий місяць розрахунку – 679,60 грн. (орендна ставка - 15%).

2.Використання об'єкта оренди за цільовим призначенням.

3.Дотримання технічних норм експлуатації об'єкта оренди.

4.Утримання прилеглої території в належному санітарно-технічному стані.

5.Проведення реконструкції споруд шляхом заміни металевих труб. Роботи проводити  за згодою органу уповноваженого управляти майном.

7.Об'єкт передається в оренду без права передачі його в суборенду.

Конкурс буде проведено  09 серпня 2019 року в Квітневійій  сільській  раді за адресою: майдан Героїв Небесної Сотні, буд.1 в с.Квітневе  об 12.00 год.

Термін прийняття документів на конкурс – до 05 серпня 2019 року.

для претендентів на участь у конкурсі, які є юридичними особами:
     – документи,   що   посвідчують   повноваження   представника юридичної особи;
     –  посвідчені нотаріусом копії установчих документів;
  • копію виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних
осіб та фізичних осіб - підприємців;
  • копію довідки органу статистики про включення юридичної особи до ЄДРПОУ;
       для претендентів на участь у конкурсі, які є фізичними особами:
     –  копію паспорта (сторінки 1, 2, 11) (завірена заявником);
     –  копію ідентифікаційного коду (завірена заявником);