Квітнева громада

Сторінка на стадії наповнення

В зв’язку зі змінами в законодавстві всім, отримувачам субсидій необхідно звернутися до сільської ради за місцем реєстрації для поновлення документів.

14:52:32 17.05.2021

«ПСП «Україна» повідомляє, що з 6 до 9 травня, з 21.00 год. до 05.00 год. поблизу сіл Почуйки, Кошляки та Ставище будуть проводитися роботи щодо пестицидного захисту сільськогосподарських культур.»

«ПСП «Україна» повідомляє, що з 6 до 9 травня, з 21.00 год.  до 05.00 год. поблизу сіл Почуйки, Кошляки та Ставищебудуть проводитися роботи щодо пестицидного захисту сільськогосподарських культур.»

09:39:39 05.05.2021

Правова допомога для кожного: юридичні консультації онлайн через мобільний застосунок

З розвитком цифрових технологій, здається, чи не кожна сфера нашого життя почала активний перехід в онлайн. А як щодо правової допомоги? Нині, аби  державнии? сервіс, який декларовано державою – доступ до правосуддя, – міг бути застосовании? кожною людиною, в якоі? є мобільнии? телефон, юридичні консультації теж надаються через онлайн-системи.

12:38:27 25.03.2021