Квітнева сільська рада Житомирського району Житомирської області оголошує конкурс по визначенню на конкурсних засадах уповноважених аптечних установ та лікувально-профілактичних, стоматологічних закладів для пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Установи, що претендують на здійснення пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, у 10-денний термін з моменту публікації оголошення подають конкурсній комісії такі документи:

1. заяву на участь у конкурсі, засвідчену печаткою суб’єкта господарювання (при наявності);

2. копію статуту, засвідчену підписом керівника, що скріплена печаткою (за наявності);

3. копію витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців;

4. копію відповідної ліцензії на медичну практику або на роздрібну торгівлю лікарськими засобами відповідно;

5. копію ліцензії на придбання, зберігання, перевезення, реалізацію(відпуск) наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів;

6. довідку про банківські реквізити;

7. відомості про мережу аптечних та стоматологічних установ;

8. відомості про кваліфікацію персоналу;

9. відомості про умови зберігання лікарських засобів та виробів медичного призначення;

10. відомості про дотримання граничних постачальницько-збутових  надбавок на лікарські засоби.

Документи на участь у конкурсі приймаються за адресою:

с. Квітневе, майдан Героїв Небесної Сотні, 1,   Довідки за телефоном 72-2-35, 72-2-45.

Конкурс відбудеться 01.02.2022 року, о 10 год.00 хв., с. Квітневе, майдан Героїв Небесної Сотні, 1, Житомирського району, Житомирської області.