Громадо, звертаємося до Вас із проханням не втрачати пильність і дотримуватися заходів особистої та громадської безпеки упродовж Великодніх свят.

Формування нових бригад і підрозділів у рамках «Гвардії наступу» триває

Формування нових бригад і підрозділів у рамках «Гвардії наступу» триває, але деякі батальйони оперативного призначення уже готуються до зустрічі з ворогом. Військовослужбовці як з бойовим досвідом, так і без нього, проходять вишкіл у бригаді «Буревій», де їх готують до найзапекліших боїв проти ворога.

⁉️В яких випадках роботодавець під час дії воєнного стану зобов’язаний надати відпустку без збереження заробітної плати на вимогу працівника?