ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ відділу містобудування , архітектури та земельних ресурсів Квітневої сільської ради Попільнянського району Житомирської області

06/06/2018№2

Містобудівні умови та обмеження

для проектування об’єкта будівництва

Реконструкція будівлі столової під житловий будинок по вул. Молодіжна , 3  в с.Романівка Попільнянського р-ну Житомирської області

(назва об'єкта будівництва)

Загальні дані:

1.  Реконструкція.              Житомирська область ,   Попільнянський  район,         с.Романівка  вул. Молодіжна , 3
(вид будівництва, адреса або місцезнаходження земельної ділянки)

2. Фермерське господарство «ДІВООЛ»

(інформація про замовника)
3. Цільове   призначення   земельної   ділянки  :   для  будівництва  та
    обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
    Функціональне призначення земельної ділянки : землі житлової
    забудови відповідно до детального плану території  .

(відповідність цільового та функціонального призначення земельної ділянки
містобудівній документації на місцевому рівні)
Містобудівні умови та обмеження:
1. Граничнодопустима висота будівель/ споруд  -  6,5 м
                        (граничнодопустима висотність будинків, будівель та споруд у метрах)
2.Граничний відсоток забудови земельної ділянки – 30,0 %.

(максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки)
3.Гранична щільність забудови – 1737 м. кв. корисної площі на 1 га (для
    житлових будинків)

(максимально допустима щільність населення в межах житлової забудови
відповідної житлової одиниці (кварталу, мікрорайону))
4. Відстань від об’єкту , що проектується до червоної лінії -21,00 м , до
    існуючої  будівлі – 11 м.

(мінімально допустимі відстані від об’єкта, що проектується, до червоних ліній,
ліній регулювання забудови, існуючих будинків та споруд)

5. Об’єкт розміщений з урахуванням містобудівної документації (ДПТ) з дотриманням санітарно-захисних , екологічних норм .   Охоронні зони пам’яток культурної спадщини , зони охоронного ландшафту, історичні ареали та прибережно-захисні смуги відсутні .
(планувальні обмеження (охоронні зони пам’яток культурної спадщини, межі історичних ареалів, зони регулювання забудови, зони охоронюваного ландшафту, зони охорони археологічного культурного шару, в межах яких діє спеціальний режим їх використання, охоронні зони об’єктів природно-заповідного фонду, прибережні захисні смуги, зони санітарної охорони)

6. Відстань від об’єкту ,що проектується до інженерних комунікацій:
    повітряна лінія електропередач до 1 кВ -4,0 м.

(охоронні зони об’єктів транспорту, зв’язку, інженерних комунікацій, відстані від об’єкта, що проектується, до існуючих інженерних мереж)

Начальник відділу містобудування,

архітектури та земельних ресурсів           ___________                  Борис В.О

(підпис)                                          (П.І.Б.)